Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 5 Ah |
| Curent de pornire | 60 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | Y4 |
| Construcție | european |
| Deservire | Nedeservite |
| Baza bacului | B00 |
| Lungime | 121 mm |
| Lățime | 61 mm |
| Înălțime | 131 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Varta |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Varta Powersports (505012006I314) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.