Caracteristici generale
| Tip montare | suspendat |
| Forma | semicirculară |
| Lăţime | 50 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 19 cm |
| Dimensiuni | 500х400х190 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Turcia |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Ege Vitrifiye E20501 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.