| Tip montare | pe blat |
| Forma | rotundă |
| Diametru | 36 |
| Lăţime | 36 cm |
| Adâncime | 36 cm |
| Înălțime | 12 cm |
| Dimensiuni | 360х360х120 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Greutate | 9 кg |
| Disponibilitate robinet | nu |
| Disponibilitate piedestal | nu |
| Țară producătoare | Turcia |
| Producător | Isvea |





























