Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | ovală |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 36 cm |
| Înălțime | 12 cm |
| Dimensiuni | 550х360х120 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
Alte informații
| Producător | Isvea |
| Cod EAN | 2009997370071, 8697687664940 |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Isvea Infinity (10NF65055) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.