Caracteristici generale
| Tip montare | sub blat |
| Forma | ovală |
| Diametru | 57 |
| Lăţime | 38.2 cm |
| Înălțime | 20 cm |
| Dimensiuni | 570x382x200 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Supliment | fără robinet |
| Țară producătoare | Italia |
Alte informații
| Producător | Isvea |
| Cod EAN | 8697687448106 |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Isvea Soluzione (10AC77057) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.