Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | ovală |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 42 cm |
| Înălțime | 11.5 cm |
| Dimensiuni | 600x420x115 mm |
| Material | Porțelan |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Italia |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Isvea Sistema Y Soft (10SY51060) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.