Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | ovală |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 34.7 cm |
| Înălțime | 14.7 cm |
| Dimensiuni | 550х347х147 mm |
| Material | piatră artificială |
| Сuloare | alb |
| Greutate | 10 кg |
| Țară producătoare | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Omnires Ovo M+ OVOUNBP sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.