Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | ovală |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 38 cm |
| Înălțime | 13 cm |
| Dimensiuni | 550х380х130 mm |
| Material | Porțelan |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Elveția |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Laufen H8129440001091 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.