Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | ovală |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Înălțime | 15 cm |
| Dimensiuni | 600х350х150 mm |
| Material | piatră artificială |
| Сuloare | gri |
| Greutate | 9.5 кg |
| Țară producătoare | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Omnires Shell M+ SHELLUNAG sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.