Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | dreptunghiulară |
| Lăţime | 23.5 cm |
| Adâncime | 41 cm |
| Înălțime | 14 cm |
| Dimensiuni | 235х410х140 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Disponibilitate robinet | nu |
| Disponibilitate piedestal | nu |
| Țară producătoare | Belarus |
Alte informații
| Producător | Keramin |
| Cod EAN | 4810531135166 |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Keramin Geneva 40 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.