| Tip montare | suspendat |
| Forma | dreptunghiulară |
| Lăţime | 31 cm |
| Adâncime | 19 cm |
| Înălțime | 11.5 cm |
| Dimensiuni | 310х190х115 mm |
| Material | faianţă |
| Сuloare | alb |
| Greutate | 4 кg |
| Disponibilitate robinet | nu |
| Disponibilitate sifon | nu |
| Disponibilitate piedestal | nu |
| Țară producătoare | Rusia |
| Producător | Melana |
| Cod EAN | 8000131180000 |



























