Fiabilitate și funcționalitate. Compoziție: 80% cuarț și 20% rășină polimerică. Ușor de întreținut, cu izolare fonică. Nu absoarbe mirosurile neplăcute. Rezistent la deformare. Cele 80% de cuarț din compozit asigură o rezistență ridicată.
| Tip montare | pe blat |
| Forma | dreptunghiulară |
| Lăţime | 58.5 cm |
| Adâncime | 38.5 cm |
| Înălțime | 11.2 cm |
| Dimensiuni | 585х385х112 mm |
| Material | piatră artificială |
| Сuloare | gri inchis |
| Țară producătoare | Moldova |
| Producător | Montebella |
| Cod EAN | 2009884990528 |





























