| Tip montare | pe blat , suspendat |
| Forma | ovală |
| Lăţime | 50 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 16 cm |
| Dimensiuni | 500х400х160 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Disponibilitate robinet | nu |
| Disponibilitate sifon | nu |
| Disponibilitate piedestal | nu |
| Producător | Roca |
| Cod EAN | 2009997370750 |





























