Caracteristici generale
| Tip montare | sub blat |
| Forma | ovală |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 45.5 cm |
| Înălțime | 16.5 cm |
| Dimensiuni | 595х455х165 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Turcia |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Vitra Metropole (5942B003-1082) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.