Covorul Covoare Ungheni Premiera 7060_1_51652 este un covor dreptunghiular de înaltă calitate din colecția Premiera, produs în Republica Moldova. Este realizat din 100% lână naturală, ceea ce îi oferă durabilitate, rezistență la uzură și ușurință în întreținere.
| Colecția | Premiera |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 160х230 cm |
| Lungimea | 230 cm |
| Lățimea | 160 cm |
| Grosimea | 9 mm |
| Culoare | gri |
| Ornament | abstracție |
| Conținut | lână |
| Țara producătoare | Moldova |
| Destinaţie | living |
| Producător | Covoare Ungheni |









