Caracteristici generale
| Tip | casa |
| Vârsta | de la 2 ani |
| Material | plastic |
| Numărul de ferestre | 3 |
| Obloane mobile | da |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 100х104х125 cm |
| Culoare | violet ,
roz |
| Masă | 11 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 11 kg |
| Producător | Dolu |
| Cod EAN | 8690089025203 |
Specificațiile și imaginile produsului Căsuța de joaca Dolu Unicorn (2520) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.