Caracteristici generale
| Tip | universal |
| Sursă de alimentare | priză |
| Tensiune de ieșire | 15 - 19 V |
| Curent de ieșire | 5.6 A |
| Putere | 90 W |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni | 59x35x139 mm |
| În plus | 9 conectori adiționali |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hama |
| Cod EAN | 4047443426581 |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător laptop Hama Universal Notebook Power Supply (200002) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.