Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscată ,
umedă |
| Putere | 1000 W |
| Debit maxim de aer | 65 l/s |
| Puterea maximă de aspirație | 230 mbar |
| Capacitate recipient de apă | 15 l |
| Capacitate recipient | 15 l |
| Clasa de praf a filtrului principal | L |
| Tub | 2 piese de plastic |
| Lungime cablu | 4 m |
| Accesorii | podea ,
spații înguste |
| Greutate | 6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 3165140873963 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator industrial Bosch Universal Vac 15 (06033D1100) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.