Caracteristici generale
| Tip | control de presiune |
| Tensiune | 230 V |
| Max. presiunea de lucru | 10 bar |
| Max. temperatura de lucru | 55 °С |
| Tip fir de conectare | exterior |
| Dimensiunea firului de conectare | 1" |
| Dimensiuni | 136х136 mm |
Alte informații
| Producător | Вихрь |
| Cod EAN | 4606059017868 |
Specificațiile și imaginile produsului Programator de irigare Вихрь R6844 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.