Caracteristici generale
| Tip | regulator de presiune |
| Consumul de apă | 150 l/min |
| Tensiune | 220 V |
| Max. presiunea de lucru | 10 bar |
| Max. temperatura de lucru | 60 °С |
| Producator | Polonia |
| Dimensiuni | 150х130x230 mm |
| Altele | manometru |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.56 kg |
| Producător | IBO PUMPS |
| Cod EAN | 5907222763476 |
Specificațiile și imaginile produsului Programator de irigare IBO PUMPS SK-15 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.