Caracteristici generale
| Serie | Boruraf012 |
| Culoare carcasă | nuc/negru |
| Material | lemn ,
metal |
| Lățime | 75 cm |
| Adâncime | 14 cm |
| înălțime | 35 cm |
| Greutate | 3.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Raft de perete Trendy Boruraf012 Walnut/Black 75x35x14cm GTR005616 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.