Caracteristici generale
| Serie | Boruraf216 |
| Culoare carcasă | nuc/negru |
| Material | lemn ,
metal |
| Lățime | 60 cm |
| Adâncime | 11 cm |
| înălțime | 28 cm |
| Greutate | 4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Raft de perete Trendy Boruraf216 Walnut/Black 60x28x11cm GTR005609 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.