Perna Natural 50/50 este alegerea perfectă pentru cei care apreciază confortul clasic și materialele naturale. Combină un design elegant cu un material exterior din bumbac de înaltă calitate și o umplutură naturală, asigurând un somn sănătos și confortabil.
| Forma | dreptunghilara |
| Utilizarea | somn |
| Culoare de baza | bej |
| Material husei | bumbac |
| Componenta | 50% Puf, 50% Pană |
| Poziția de somn | universala |
| Hipoalergenic | da |
| Dimensiuni | 50x70 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Greutate | 1932 gr |
| Numarul în set | 2 |
| Specificații suplimentare | respectă standardul OEKO-TEX® 100 |
| Producător | MobiCasa |









