Caracteristici generale
| Material carcasă | PAL |
| Materialul şezutului | stofă |
| Tip șezut | tapițat |
| Culoare | alb |
| Lățime | 360 mm |
| Adâncime | 290 mm |
| Înălțime | 420 mm |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 360x290x420 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2999001269623 |
Specificațiile și imaginile produsului Taburet Компанит Т-2 Балатон 96 Nimfeia Alb sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.