Caracteristici generale
| Incorporabil | nu |
| Forma | rotund |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 12 l |
| Materialul carcasei | inox |
| Capac | da |
| Materialul capacului | inox |
| Închiderea capacului | pedala |
| Culoarea | inox |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 320х395х250 mm |
| Diametru | 39.5 cm |
| Pedala | da |
| Greutate | 1.87 kg |
| Țara de producător | Turcia |
Alte informații
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487004305 |
Specificațiile și imaginile produsului Coș de gunoi Bisk 12L 00430 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.