Caracteristici generale
| Incorporabil | nu |
| Forma | rotund |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 15 l |
| Materialul carcasei | plastic |
| Capac | da |
| Materialul capacului | plastic |
| Închiderea capacului | mâner |
| Culoarea | alb |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 500х275 mm |
| Diametru | 27.5 cm |
| Greutate | 0.751 kg |
| Țara de producător | Polonia |
Alte informații
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487930024 |
Specificațiile și imaginile produsului Coș de gunoi Bisk 15L 93002 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.