Caracteristici generale
| Incorporabil | nu |
| Forma | rotund |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 3 l |
| Materialul carcasei | metal |
| Capac | da |
| Materialul capacului | metal |
| Închiderea capacului | pedala |
| Culoarea | maro |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 260х225х170 mm |
| Diametru | 17 cm |
| Găleată inclusă | da |
| Pedala | da |
| Greutate | 0.629 kg |
| Țara de producător | Polonia |
Alte informații
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487075213 |
Specificațiile și imaginile produsului Coș de gunoi Bisk Skandi 3L 07521 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.