| Incorporabil | nu |
| Forma | rotund |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 12 l |
| Materialul carcasei | oțel |
| Capac | da |
| Materialul capacului | oțel |
| Închiderea capacului | pedala |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 251x338x411 mm |
| Diametru | 25.1 cm |
| Pedala | da |
| Greutate | 2.1 kg |
| Țara de producător | Belgia |
| Producător | Brabantia |
| Cod EAN | 8710755113741 |









