| Incorporabil | nu |
| Forma | rotund |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 12 l |
| Materialul carcasei | metal |
| Capac | da |
| Materialul capacului | metal |
| Închiderea capacului | pedala |
| Culoarea | bej |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 250x250x380 mm |
| Diametru | 25 cm |
| Găleată inclusă | da |
| Pedala | da |
| Greutate | 1.5 kg |
| Țara de producător | Germania |
| Producător | Kela |









