Caracteristici generale
| Incorporabil | nu |
| Forma | rotund |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 10 l |
| Materialul carcasei | plastic |
| Capac | da |
| Materialul capacului | plastic |
| Închiderea capacului | balansare |
| Culoarea | alb |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 410х240 mm |
| Diametru | 24 cm |
| Greutate | 0.55 kg |
| Țara de producător | Polonia |
Alte informații
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487919272 |
Specificațiile și imaginile produsului Coș de gunoi Bisk Bulk 10L 91927 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.