| Incorporabil | nu |
| Forma | rotund |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 12 l |
| Materialul carcasei | inox |
| Capac | da |
| Materialul capacului | inox |
| Închiderea capacului | pedala |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 347х347х435 mm |
| Diametru | 34.7 cm |
| Găleată inclusă | nu |
| Pedala | da |
| Scrumieră | nu |
| Greutate | 2.5 kg |
| Țara de producător | Germania |
| Producător | Hailo |









