Caracteristici generale
| Incorporabil | nu |
| Forma | rotund |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 3 l |
| Materialul carcasei | inox |
| Capac | da |
| Materialul capacului | inox |
| Închiderea capacului | pedala |
| Culoarea | gri |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 260х220х165 mm |
| Diametru | 26 cm |
| Găleată inclusă | da |
| Pedala | da |
| Greutate | 0.61 kg |
| Țara de producător | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Coș de gunoi Nice Sea Nicea 3L 06751 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.