| Forma | cilindrică |
| Domeniu de utilizare | pentru stradă |
| Volum | 16 l |
| Materialul carcasei | inox |
| Capac | da |
| Materialul capacului | inox |
| Culoarea | argintiu |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 180х180х600 mm |
| Diametru | 18 cm |
| Scrumieră | da |
| Greutate | 1.8 kg |
| Producător | Palex |
| Cod EAN | 2009997336848 |









