Caracteristici generale
| Forma | cilindrică |
| Domeniu de utilizare | pentru stradă |
| Volum | 20 l |
| Materialul carcasei | inox |
| Capac | da |
| Materialul capacului | inox |
| Culoarea | argintiu |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 200х200х600 mm |
| Diametru | 20 cm |
| Scrumieră | da |
| Greutate | 2.3 kg |
Alte informații
| Producător | Palex |
| Cod EAN | 8681072305600, 8699237392273 |
Specificațiile și imaginile produsului Coș de gunoi Palex 3700-762 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.