Caracteristici generale
| Forma | cilindrică |
| Volum | 13 l |
| Materialul carcasei | inox |
| Capac | nu |
| Culoarea | argintiu |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 340х240 mm |
| Diametru | 24 cm |
| Greutate | 1.5 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Coș de gunoi Palex 3824-13 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.