Caracteristici generale
| Tip | cablu |
| Interfață stânga | USB Type C |
| Interfață dreapta | USB Type A |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Curent nominal | 5 A |
| Culoare | alb |
| Display | da |
| Material împletitură | țesătură |
| Max. putere de încărcare | 66 W |
Specificațiile și imaginile produsului Cablu USB Hoco U137 5A Type-C White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.