Caracteristici generale
| Tip | încărcător |
| Puterea | 18 W |
| Culoare | alb |
| Numărul de conectori de ieșire | 1 |
| Conector la sursa de alimentare | USB Type-A |
| Conector de cablu | USB type C |
| Cu fir | da |
| Quick Charge | da |
| Cablu inclus | da |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Dimensiuni | 82x42x26 mm |
| Greutate | 64 g |
| Set | încărcător ,
cablu MicroUSB |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător Hoco C72Q Glorious Micro White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.