Caracteristici generale
| Tip | cablu |
| Interfață stânga | USB Type C |
| Interfață dreapta | USB Type C |
| Lungime cablu | 1 m |
| Curent nominal | 5 A |
| Culoare | albastru |
| Material împletitură | nailon |
| Max. putere de încărcare | 100 W |
Alte informații
| Producător | Jokade |
| Cod EAN | 6921042126036 |
Specificațiile și imaginile produsului Cablu USB Jokade JA014 Blue (JA014TYTOTYBL) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.