| Tip | pentru smartphone |
| Construcție | clamă |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Sensibilitate | -26 dB |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Разъемы | USB Type-C |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.06 kg |
| Producător | XO |
| Cod EAN | 6920680848669 |









