| Tip | portabil |
| Reglarea frecvenței | digital |
| Recepție | FM , AM |
| Gama de frecvență FM | 87.5 - 108 MHz |
| Частотный диапазон AM | 522-1620 kHz |
| Display | da |
| Tip de alimentare | acumulator |
| Baterii | Li-Ion |
| Putere de ieșire | 40 W |
| Alarmă | da |
| Port mini-Jack (3.5 mm) | da |
| Port USB | da |
| Bluetooth | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | negru , roșu |
| Dimensiuni | 300x307x370 mm |
| Greutate | 7.7 kg |
| În plus | fără acumulator în set |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Milwaukee |









