Caracteristici generale
| Tip | de podea |
| Lungimea utilă | 20 m |
| Lungime | 173 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Dimensiuni | 173х114х55 cm |
| Greutate | 2.6 kg |
| încărcătură maximă | 9 kg |
| Culoare | argintiu ,
turcoaz |
| Material cadru | metal ,
plastic |
| Material parte de lucru | aluminiu |
Alte informații
| Producător | Colombo |
| Cod EAN | 8003186049605 |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de rufe Colombo Infinity (ST586) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.