| Tip | auriculare |
| Platformă | Android , iOS , Windows , MacOS |
| Sistem acustic | închis cu reducerea zgomotului |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Husă\Case | da |
| Diametru difuzor | 9 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Conector | Bluetooth |
| Durată de redare | 4 h:m |
| Durată de redare cu husă | 20 h |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 30 mAh |
| Capacitatea bateriei în husă | 300 mAh |
| Culoare | alb |
| Greutate | 6 g |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007650328 |









