Caracteristici generale
| Tip | intraauriculare |
| Platformă | Android |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 6 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Durată de redare | 5 h:m |
| Durată de redare cu husă | 29 h |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Culoare | alb |
| Specificații suplimentare | LPX5 |
Alte informații
| Producător | Monster |
| Cod EAN | 850017611467 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti Monster N-Lite 200 AirLinks White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.