| Tip | 4 canale |
| Clasa | A/B |
| Rezistență maximă | 4 Ohmi |
| Putere nominală de canal (2 Ohmi) | 100 W |
| Putere nominală de canal (4 Ohmi) | 200 W |
| Frecvență reproductibil min. | 5 Hz |
| Frecvență reproductibil max. | 40000 Hz |
| Filtru trece-jos | 50-250 Hz |
| RCA | 4 input |
| Dimensiuni | 220x51x342 mm |
| Producător | ESX |









