Caracteristici generale
| Tip | 4 canale |
| Clasa | D |
| Rezistență maximă | 4 Ohmi |
| Putere nominală de canal (2 Ohmi) | 90 W |
| Putere nominală de canal (4 Ohmi) | 52 W |
| Putere maximă | 360 W |
| Frecvență reproductibil min. | 10 Hz |
| Frecvență reproductibil max. | 41000 Hz |
| Filtru trece-jos | 40-4000 Hz |
| Filtru trece-sus | 40-4000 Hz |
| Sensibilitate de intrare | 0,2 - 6 V |
| Dimensiuni | 216x84x39 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Amplificator auto ESX QM-Four sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.