Caracteristici generale
| Puterea motorului | 1550 W |
| Lungimea lamei | 510 mm |
| Numărul de mișcări la mers în gol | 1500 |
| Grosime de tăiere | 16 mm |
| Greutatea | 3 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5903175337245 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașina de tuns gard viu electrică Kraft&Dele KD5103 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.