| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 350 mm |
| Diametru | 480 mm |
| Tip dulie | G9 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | halogen , LED |
| Putere maxima per bec | 30 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | maro |
| Culoare abajur | maro |
| Producător | Trendy |









