Caracteristici generale
| Destinația | pentru jocuri |
| Tehnologie | cu fir |
| Interfata | USB |
| Senzor | optic |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă ,
pentru mâna stângă |
| Numar butoane | 6 |
| Buton comutator DPI | da |
| Butoane programabile | da |
| Lumina de fundal pentru carcasă | da |
| Cablul împletit | da |
| Rezolutie | 8000 dpi |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Culoare | alb |
| Greutate | 88 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.17 kg |
| Producător | Lenovo |
| Cod EAN | 195892041016 |
Specificațiile și imaginile produsului Mouse Lenovo Legion M300s White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.