Caracteristici generale
| Putere | 2800 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Talpă fierului de calcat | EloxalPlus 3D FreeGlide |
| Jet de abur continuu | 50 g/min |
| Jet de abur | 210 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 300 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Oprire automată | da |
| Lungime cablu | 2 m |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 140x300x120 mm |
| Greutate | 1.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.89 kg |
| Producător | Braun |
| Cod EAN | 8021098270764 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Braun SI5078GY sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.