Caracteristici generale
| Putere | 2400 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 40 g/min |
| Jet de abur | 180 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 450 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | violet |
| Dimensiuni | 120х135х290 mm |
| Greutate | 1.1 kg |
| Altele | pahar de masurare |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.5 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782966309 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Gorenje SIK2400BKV sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.